Український політв'язень Кремля зворушив мережу листом до кримських татар

Бекіров – інвалід першої групи. Проти нього в окупованому Криму вже 8 місяців ведуть сфабриковану справу. Весь цей час він змушений боротися за своє виживання в нелюдських умовах російської колонії.

Едем Бекіров

Едем Бекіров напередодні свята Курбан-байрам закликав усіх кримських татар триматися разом, цитує лист політв'язня його дочка Елеонора Бекірова, передають Патріоти України.

Донька Бекірова зазначила, що їй важко стримувати сльози, коли адвокат передає їй листи від батька. "Більш як 8 місяців чую сфабриковану справу стосовно себе. 8 місяців несправедливості, 8 місяців боротьби за виживання і боротьби з усіма хворобами, які ще додалися за стінами СІЗО. Але любов до Криму, любов до Батьківщини, любов до народу і до сім'ї ніколи не дасть мені зробити те, що суперечить моїм принципам і принципам мого народу", – пише політв'язень.

Він також висловив занепокоєння з приводу арештів низки інших кримськотатарських активістів та сказав, що пишається кожним із них. "Я ні в чому не винен, їм мене не зламати, я витримаю усе", – написав Бекіров.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кінець епохи Ердогана?: "Розкол в турецькій партії влади", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:51

За останні місяці турецьку Партію справедливості і розвитку покинули тисячі її членів - в тому числі екс-прем'єр-міністр країни Ахмет Давутоглу. Чим це може обернутися для Ердогана? "Ахмет Давутоглу долгое время считался одним из самых влиятельных туре...

Росія не вірить у втрату ринку: "Європа відмовляється від вугілля", - DW

середа, 18 вересень 2019, 22:40

У портах під Петербургом і Мурманськом будують нові вугільні термінали для експорту в ЄС, а там приймають програми по закриттю вугільних електростанцій. На черзі - Німеччина. "Такое впечатление, что Евросоюз и Россия живут в разных энергетических реали...