Український студент створив технологію виробництва паперу з опалого листя (відео)

На виробництво двадцяти тисяч аркушів формату А4 знадобиться переробити 1,681 тонни сухого листя.

Валентин Фречка придумав цю технологію ще минулого року. Тоді він був не студентом, а школярем. Зараз, після вступу в КНУ імені Шевченка, йому нарешті вдалося все перевірити. Випробування виявилися успішними. За допомогою спеціального обладнання йому вдалося зробити папір досить високої якості, а це значить, що вже зараз все готово для налагодження масового виробництва, повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України, передають Патріоти України.

"Ми підтвердили ефективність використання листя в якості замінника деревини. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір дійсно якісний", - повідомив Фречка.

За його словами, зараз необхідно вдосконалити деякі деталі, але в цілому вже скоро можна буде говорити про першу в світі лінії по переробці опалого листя в паперову продукцію. Як говорить новатор, з 1 тонни 681 кілограми листя можна виділити тонну целюлози, а з неї виготовити 20 тисяч аркушів паперу формату А4.

Розроблену закарпатським юнаком технологію виробництва eco-friendly паперу з опалого листя встигли оцінити вчені за межами України. Так, проект тоді ще школяра отримав "золото" на Міжнародній олімпіаді з екології в Кенії в квітні 2018-го і на Олімпіаді геніїв у США в червні того ж року. Також Валентин став фіналістом фестивалю інновацій МОН в травні 2018 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Воліють білих, а не смаглявих...": Письменниця розкрила нахабні і цинічні плани Німеччини на Україну

вівторок, 12 листопад 2019, 11:00

Війна за українські "трудові резерви" йде на всіх фронтах... Німеччина має потребу в Україні як кваліфікованій білій робочій силі, оскільки населення держави до 2030 року скоротиться на 10 млн осіб. Про це заявив один із високопоставлених німецьких чин...

Будьте здорові! ТОП-5 варіантів смачних і корисних сніданків від тренера "Зважених і щасливих"

вівторок, 12 листопад 2019, 9:17

Сніданок повинен бути обов'язково. І він повинен бути щільним. "Овощи - это витамины и аминокислоты, которые необходимы для качественной работы организма и пищеварения. Не стесняйтесь, кушайте их много. Салат на быструю руку: шпинат (повышает сексуальн...