"Двигуном польської економіки" називає іммігрантів з України автор публікації в газеті Rzeczpospolita Гжегож Семіончік, передають Патріоти України.
Він підкреслює, що працюючі протягом останніх п'яти років в Польщі вихідці з України внесли вклад в зростання ВВП майже стільки ж, скільки самі поляки. "З 2014 року польська економіка зросла на 22%. Якби не масовий наплив на польський ринок праці іммігрантів з України, це зростання, швидше за все, був би набагато нижче".
У свою чергу, Ганна Цесьляк-Врублевська, коментатор газети Rzeczpospolita, зазначає: "Безсумнівно, хвиля заробітчан з-за східного кордону нам допомогла, але це не означає, що стала відповіддю на всі виклики, тому що Польща на тлі Заходу як і раніше залишається країною дешевої робочої сили, низьких заробітків і не дуже високого життєвого рівня. Присутність українців цього не змінило, і навіть поглибило цю тенденцію, оскільки заробітки іноземців виявляються в середньому на 10% нижче, ніж заробітки поляків".
На думку Ганни Цесьляк-Врублевської, підвищення життєвого рівня в Польщі можна досягти методом «малих кроків», підтримуючи польські фірми в експансії, інвестиціях, інноваціях і так далі. "Можливо, це не такий ефектний спосіб, але в більш тривалій перспективі він принесе відчутні результати для всіх", - вважає коментатор газети Rzeczpospolita.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...