"Двигуном польської економіки" називає іммігрантів з України автор публікації в газеті Rzeczpospolita Гжегож Семіончік, передають Патріоти України.
Він підкреслює, що працюючі протягом останніх п'яти років в Польщі вихідці з України внесли вклад в зростання ВВП майже стільки ж, скільки самі поляки. "З 2014 року польська економіка зросла на 22%. Якби не масовий наплив на польський ринок праці іммігрантів з України, це зростання, швидше за все, був би набагато нижче".
У свою чергу, Ганна Цесьляк-Врублевська, коментатор газети Rzeczpospolita, зазначає: "Безсумнівно, хвиля заробітчан з-за східного кордону нам допомогла, але це не означає, що стала відповіддю на всі виклики, тому що Польща на тлі Заходу як і раніше залишається країною дешевої робочої сили, низьких заробітків і не дуже високого життєвого рівня. Присутність українців цього не змінило, і навіть поглибило цю тенденцію, оскільки заробітки іноземців виявляються в середньому на 10% нижче, ніж заробітки поляків".
На думку Ганни Цесьляк-Врублевської, підвищення життєвого рівня в Польщі можна досягти методом «малих кроків», підтримуючи польські фірми в експансії, інвестиціях, інноваціях і так далі. "Можливо, це не такий ефектний спосіб, але в більш тривалій перспективі він принесе відчутні результати для всіх", - вважає коментатор газети Rzeczpospolita.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...