"Українці вважають Кучму найкращим президентом", - соціолог

При цьому експерт вважає, що більшість громадян не вникають в питання, пов’язані з розвитком економіки і відстоюванням національних інтересів.

За результатами опитувань соціологів 20% громадян назвали Леоніда Кучму “кращим президентом України за весь час незалежності”. Про те, чому українці зробили такий вибір, розповів директор соціологічної групи “Рейтинг” Олексій Антипович, передають Патріоти України.

“Ностальгія, певний розвиток і стабільність присутні в цій оцінці. Якщо Кравчук – це початок незалежності, то Кучма – це два терміни і довгий період становлення незалежності”, – зазначив він.

При цьому експерт вважає, що більшість громадян не вникають в питання, пов’язані з розвитком економіки і відстоюванням національних інтересів.

“І люди явно не вникають в те, наскільки там розвивалася промисловість і сільське господарство, наскільки обстоювали національні інтереси, зокрема, щодо Тузли (суперечка між Україною і Росією з приводу приналежності острова Тузла – ред.). Українці це все навіть не пам’ятають, у українців є спогади про те, що було стабільно і були заробітки. Десь таке уявлення про президента Кучму”, – додав Антипович.

Однак подібні настрої громадян, за словами соціолога, не варто пов’язувати з ностальгією за часами Радянського Союзу.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Вибори, вибори...: В Житомирі не вистачає кабінок для голосування (фото)

неділя, 25 жовтень 2020, 10:48

Їх майструють з ізоленти та поролону. На виборчих дільницях Житомира вибори проводяться попри відсутність кабінок для голосування. На деяких дільницях намагаються зібрати ерзац-кабінки з підручних матеріалів, а подекуди виборці голосують без кабінок, п...

"В усій красі": "Розповніла" українська співачка-зрадниця продемонструвала фігуру

неділя, 25 жовтень 2020, 10:24

Лорак відповіла злостивцям з приводу "подвійного підборіддя" і "зайвих кілограмів".