При цьому, що будуть отримувати ті, хто не захворів, але не може працювати через карантин - Фонд соцстраху не повідомляє.
Українські працівники, заражені ГРВІ або госпіталізовані з підозрою на коронавірус, будуть отримувати соцвиплати з тимчасової непрацездатності. Про це в п'ятницю, 13 березня, інформує Фонд соціального страхування, передають Патріоти України.
Повідомляється, що люди, які тимчасово втратили працездатність через хворобу, зможуть отримати заробіток, втрачений під час лікування. Варто відзначити, що обсяг соціальних виплат залежить від тривалості страхового стажу і середньої зарплати працівника.
Так, фінансова допомога виплачується з шостого дня тимчасової втрати працездатності та до одужання. При цьому, якщо у працівника захворіла дитина віком до 14 років, Фонд соцстрахування зробить компенсацію заробітку батьків, втраченого під час лікування.
Таким чином, розмір соцвиплат складає:
- 50% середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, які мають страховий стаж до 3 років;
- 60% середньої заробітної плати (доходу) - страховий стаж від 3 до 5 років
- 70% середньої заробітної плати (доходу) - страховий стаж від 5 до 8 років;
- 100% середньої заробітної плати (доходу) - страховий стаж понад 8 років;
- 100% середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, які мають пільги відповідно до законодавства, в тому числі, які постраждали учасникам Революції гідності.
При цьому, що будуть отримувати ті, хто не захворів, але не може працювати через карантин - Фонд соцстраху не повідомляє. Також незрозуміло, що буде з тими, хто самоізолювався.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...