Українців попереджають про сильні заморозки

В нічний час очікується до мінус шести градусів...

У Державній службі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) попередили про можливість сильних заморозків 7-9 жовтня, передають Патріоти України.

У північних, західних і центральних областях в нічний час очікується до мінус 5 градусів нижче нуля (в повітрі), а 7 жовтня заморозки можливі і на поверхні грунту - до мінус 6 градусів.

У Києві 7-9 жовтня температура повітря може знизитися до мінус трьох градусів.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...