Україну попередили про загрозу російської атаки з півдня

У 2020 році Росія може почати активні військові операції на українському узбережжі Чорного й Азовського морів, а також річки Дунай.

Ба більше, є загроза висадки десанту в цих місцях. Такий прогноз озвучив у статті для Black Sea News експерт Андрій Клименко, передають Патріоти України.

За його словами, найнебезпечнішим стане період після святкування країною-агресором 75-річчя перемоги в Другій світовій війні.

Крім того, Клименко вважає, що Росія й надалі блокуватиме рух українських кораблів під різними приводами в Керченській протоці. Окупантам це необхідно для забезпечення секретності військових перевезень у тимчасово окупований Крим.

"Але наш головний прогноз все ж стосується не Азовського моря, з яким майже все зрозуміло, а ситуації зі свободою судноплавства в Чорному морі. Ми майже впевнені в тому, що Азовська криза – це було "тренування". У 2020 році майбутніх дій РФ зі створення перешкод судноплавству в українські порти потрібно чекати не тільки в Азовському, а й у Чорному морі", – попередив експерт.

Він зазначив, що Росія, найімовірніше, діятиме за вже перевіреним "азовським сценарієм" і почне затримувати для огляду кораблі, що йдуть до або з портів Чорноморська, Одеси, Миколаєва та Херсона.

"ФСБ легко доповість, що на одному із бортів, які курсують цим шляхом, може перебувати диверсійна група, яка хоче підірвати, наприклад, бурові платформи на вкраденому Одеському родовищі (які РФ вже вважає своїми, як і весь український шельф, з якого видобуває/краде до 2 млрд куб. метрів газу щорічно", – припустив Клименко.

Крім того, підкреслив він, одним із методів створення перешкод у 2020 році з боку Росії в Чорному морі буде поширення "закриття" для судноплавства західних районів моря для проведення навчань РФ з бойовими стрільбами (справжніх або фейкових).

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...