"Укропопесиміст": Ексватажок терористів "ДНР" здивував прогнозом по Донбасу (відео)

Один з перших ватажків "ДНР" Ігор Стрєлков поділився думкою про те, що чекає Донбас найближчим часом на тлі інформації про розведення військ.

Стрєлков впевнений: особливого статусу жителям окупованого Донбасу чекати не варто, передають Патріоти України.

В інтерв'ю пропагандисту Максиму Калашникову Стрєлков заявив наступне: "Не буде ніякого особливого статусу, і всі це прекрасно розуміють. У тому числі розуміє це і Зеленський, який обіцяє своєму оточенню, мовляв, "обіцяйте все що завгодно, а вішати будемо потім"".

Ексватажок "ДНР" нагадав, що в Україні території Донбасу вказані як "тимчасово окуповані" на рівні законодавства, тому вони не можуть отримати ніяких особливих прав до зняття цього закону.

Разом з тим, Калашников і Стрєлков зійшлися на тому, що в Кремлі "втомилися" від ОРДЛО і все йде до того, що Донбас повернеться під контроль України. Крім того, Стрєлков вибухнув критикою в бік Росії через те, що той нібито "залишив" підтримку псевдореспублік. "Всі аналоги шахраїв, злодіїв і мерзотників в Кремлі є. Єдине, чого не знайти в Кремлі, це нормальних людей".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...