"Улюблений танець батька": Діти Галкіна і Пугачової розсмішили зіркову маму "місячною ходою" Майкла Джексона (відео)

Зворушливі кадри захопили користувачів мережі. Багато відзначили, що такі ідеальні відносини є не в кожній родині.

Увечері в суботу, 27 березня, Алла Пугачова раптово «застукала» двійнят Гаррі і Лізу, які танцювали і дуріли в холі замку. Примадонна здивувалася тому, що діти не пішли спати, передають Патріоти України.

"Чому ви не спите? У вас є можливість відпочити! Ох, які штанці у Лізи, Боже мій! А які тапочки! Це хто ж тобі такі капці купив?», - звернулася Алла Пугачова до дочки.
"А ти що робиш? Танцюєш модні танці?», - поцікавилася вона потім у сина.
У відповідь Гаррі спробував зобразити «місячну ходу» Майкла Джексона, але тільки розсмішив батьків. «Так не треба, - заявив папа Максим Галкін. - Це розчепіра якась».
«Твій улюблений танець, по-моєму. Ти завжди так танцюєш, коли дурієш», - заперечила йому зі сміхом мама Алла.
«Спокойного дня, Мамусик», - побажали діти у відповідь Примадонні.

Зворушливі кадри захопили користувачів мережі. Багато відзначили, що такі ідеальні відносини є не в кожній родині.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...