Уряд "оцінив" життя і здоров'я медиків, що борються з коронавірусом

У середу, 17 червня 2020 року, Кабмін прийняв ряд важливих рішень, спрямованих на посилення соціального захисту медичних працівників.

Як повідомляє Міністерство соціальної політики, постановою визначено виплати при встановленні інвалідності або смерті медика від коронавіруса, передають Патріоти України:

  • I група інвалідності - виплата складе 840 тисяч 800 грн;
  • II група інвалідності - 735 тисяч 700 грн;
  • III групи інвалідності - 630 тисяч 600 грн;
  • У разі смерті медпрацівника від COVID-19 при виконанні професійних обов'язків його родичі отримають 1 575 тисяч 500 грн.
Виплати будуть проводитися через Фонд соціального страхування.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...