"Уступить дорогу молодым": Шнур покидає "Ленінград"

Ще з травня численні фанати групи "Ленінград" сподівалися, що заява їхнього улюбленого музиканта про розпуск музичного колективу виявиться всього лише невдалим жартом.

У суботу, 12 жовтня, група «Ленінград» дала останній концерт прощального туру в Санкт-Петербурзі. Так, лідер гурту Сергій Шнуров переосмислив своє життя і вирішив піти зі сцени і зайнятися живописом, а також читанням книг, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

"Я завжди знаю, чим займатися. Просто мені не особливо вистачає часу. Уявляєте, скільки книжок написано і не прочитано мною? А скільки музики!" - сказав артист в інтерв'ю журналістам після останнього концерту.

Інші публікації автора

Офіційна позиція: Україна визначилася, як називати Лукашенка (відео)

середа, 30 вересень 2020, 11:59

Раніше у МЗС заявили, що таємна "інавгурація" Лукашенка не означає його визнання легітимним президентом. Україна планує називати Олександра Лукашенка просто на ім'я, не зазначаючи посади. Зокрема, після завершення терміну його повноважень як президента...

Міністр розповів, скільки з наступного року коштуватимуть пологи

середа, 30 вересень 2020, 11:48

Зараз існує пакет безоплатних послуг при пологах. У 2019 році сума за пологи становила 8500 грн. У 2020 її збільшили до 24 тис грн. З 2021 року Міністерство охорони здоров'я планує збільшити тариф на надання медичної допомоги при пологах та запровадити...