Утримання крейсера, який не можуть добудувати вже 28 років, обходиться Україні близько в 15 мільйонів на рік

Через відсутність фінансування «Миколаївський суднобудівний завод», на балансі якого знаходиться цей корабель, накопичив колосальні борги...

Утримання в Миколаєві крейсера «Україна», який стоїть там недобудований вже 28 років, потребує від держави близько 15 млн гривень на рік. Цю інформацію оприлюднив Генеральний директор Держконцерну «Укроборонпром» Павло Букін, передають Патріоти України з посиланням на Цензор.НЕТ.

При цьому ці гроші мусить сплачувати Концерн, бо Міністерство оборони України з 2014 року припинило фінансування. «У 2012-13 рр. за договором з Міноборони на місяць оплачувалося 600 тисяч гривень. За сьогоднішніми цінами – близько 15 млн гривень на рік. Він же підключений до електроенергії, потрібно тримати живлення всіх систем. Однак у 2014 році Міноборони припинило оплату», - розповів глава Державного Концерну.

Через відсутність фінансування «Миколаївський суднобудівний завод», на балансі якого знаходиться цей корабель, накопичив колосальні борги, які «Укроборонпром» повинен гасити з коштів, які б могли піти на розвиток підприємства.

При цьому, до цього часу так і не прийняте рішення Уряду щодо долі крейсера. «Було кілька варіантів постанов Уряду з цього крейсеру. Але жодне не прийнято. Все це – результат багаторівневої системи колективного прийняття рішень, коли міністр спорту або культури, наприклад, голосує за рішення по оборонці. Що стосується крейсера – держава повинна прийняти рішення по його майбутнє. Коли це майно стане операбельним, ми зможемо знайти рішення цієї проблеми», - відзначив Павло Букін.

Він також додав, що без постанови Кабінету Міністрів, сам Концерн нічого зробити з кораблем не може й буде продовжувати марно витрачати мільйони та накопичувати борги. «Без рішення Уряду я можу тільки, як Дон Кіхот стрибнути на млин. Адже майно – державне. Тому має бути рішення Уряду, яке базується на запиті Міноборони, наприклад, як пропонує «Укроборонпром» – реалізувати його на зовнішньому ринку», - наголосив директор Держконцерну.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...