"Уважаемые кандидаты в президенты... ответственно заявляю": "Зливний бачок" Кремля Скабєєва проситься провести дебати у Києві на "Олімпійському"

Головна пропагандистка федеральних каналів країни-агресора заявила, що готова провести "передвиборний спаринг" кандидатів в президенти України. Заборону на в'їзд на територію України телеведуча Ольга Скабеєва назвала "технічним нюансом".

Ольга Скабеєва

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський прийняв виклик Петра Порошенка, але висунув свої умови, запропонувавши провести дебати на НСК "Олімпійський". Чинний президент повністю згоден з внесеною умовою, передають Патріоти України.

Слідом за цим російська пропагандистка Ольга Скабеева, відома як постійна ведуча програми російського телеканалу, в своєму "Телеграмі" заявила, що готова провести дебати. "Уважаемые кандидаты в президенты Украины, Петр Алексеевич и Владимир Александрович, ответственно заявляю, что я, Ольга Скабеева, готова провести ваш предвыборный спарринг. Объективность и беспристрастность я гарантирую".Її головним аргументом є нібито те, що в Україні немає людини, готового зробити це об'єктивно. Також Скабеева зазначає, що всі канали України контролюються місцевими олігархами, а співробітники каналів налаштовані занадто упереджено по відношенню до обох кандидатів. Також, за її словами, для здійснення задуманого вона навіть готова почати вчити українську мову, а отриманий гонорар "перевести МВФ в счет оплаты внешнего долга Украины".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...