Узбережжя смерті, або "Родная говень": Окупаційна влада визнала факт отруєння отрутохімікатами річки в Алушті

Окупований Крим за роки російської анексії втратив статус популярного курорту.

Після широко відомої екологічної катастрофи в Армянську, де через викиди на заводі «Титан» навіть довелося частково евакуювати населення, все частіше стала з'являтися інформація про екологічні проблеми на півострові. Так, в Алушті російська прокуратура повідомила, що в річку Ускут в селі Привітному скидали хімічні речовини. Стоки, що потрапили в річку, утворилися від переливу води з хімікатами, яка використовувалася для поливу полів сільгосппідприємства, передають Патріоти України.

Відносно аграріїв, винних у забрудненні водойми, російська прокуратура внесла подання і порушила адміністративну справу «про недотримання вимог до охорони водних об'єктів, яке може спричинити їх забруднення, засмічення і (або) виснаження».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Українці можуть втратити право на вищу освіту", - ЗМІ

середа, 13 листопад 2019, 1:00

Новим законопроектом пропонується при поновленні чи переведенні до іншого університету повторно здавати ЗНО. "Понад 300 тисяч українців можуть втратити право на вищу освіту через нові правила, які хочуть ввести в Міністерстві освіти і науки. Правила бу...

З архіву ПУ. Скинути ядерну бомбу на вулкан: У Росії вигадали, як влаштувати пекельну помсту США

вівторок, 12 листопад 2019, 20:30

На думку експерта, якщо нанести удар по Йєллоустону і тихоокеанським розломам, «США і вся транснаціональна еліта будуть знищені». Президент Академії геополітичних проблем доктор військових наук Костянтин Сівков запропонував російській владі «оригінальн...