"У демократичній країні будь-яка людина має право на свою думку": Прославленому російському спортсмену "дісталося на горіхи" від білоруської чемпіонки

Тихонов заявив, що представники спорту в Білорусі не мають права критикувати президента країни, оскільки влада завжди їх підтримувала.

Олімпійська чемпіонка Надія Скардіно різко відповіла російському прославленому біатлоністу Олександру Тихонову, який розкритикував білорусів за протести проти Олександра Лукашенка, передають Патріоти України з посиланням на білоруські ЗМІ.

Тихонов заявив, що представники спорту в Білорусі не мають права критикувати президента країни, оскільки влада завжди їх підтримувала, на що Скардіно відреагувала словами про демократію.

"Олександре Івановичу, невже ви думаєте, що матеріальні цінності для людини повинні бути вищими за моральні? Раз тобі платять зарплату, значить, ти зобов'язаний мовчати про те, що відбувається в країні? Якщо так, то, повірте, це не найкраща якість людини. Спортсмен такий самий громадянин, як і всі, і має право висловлювати громадянську позицію. Хочу нагадати вам, що в демократичній країні будь-яка людина має право на свою думку. І спортсмени її висловили. Це наше конституційне право, яке ніхто не має права забрати", – цитує чемпіонку "Прессбол".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...