У Дніпрі пройшли випробування бойової частини ракетного комплексу "Нептун" (фото, відео)

Ракета Р-360 призначена для ураження бойових кораблів, есмінців, фрегатів, корветів, десантних, танкодесантних кораблів, що діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, і берегових цілей.

У Дніпрі пройшов один з етапів випробування вітчизняного ракетного комплексу «Нептун» - підрив бойової частини, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Під час випробувань бойова частина ракети була підірвана на відстані від спеціального стенду півсфери з листового металу певної товщини, на якому нанесли спеціальну розмітку.Після підриву по фрагментах стенду була визначена карта попадання вражаючими елементами бойової ракети Р-360 комплексу РК-360 МЦ «Нептун», після чого розробники ракети проведуть її доопрацювання з метою покращення уражаючих властивостей.

Ракета Р-360 призначена для ураження бойових кораблів, есмінців, фрегатів, корветів, десантних, танкодесантних кораблів, що діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, і берегових цілей, в т. ч. при активній вогневій і радіоелектронній протидії супротивника.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Стало відомо ім'я путінського найманця, який катував і стратив сирійця (фото)

четвер, 21 листопад 2019, 9:59

В інтернеті активно поширюється відео, зняте в 2017 році в Сирії, на якому, імовірно, бійці ПВК «Вагнер» катують і вбивають місцевих жителів. "Прошло два года после события и личность одного из палачей удалось узнать «Новой газете». Оказалось, что один...

НП в Очакові: На зустрічі кораблів постраждала журналістка (фото)

четвер, 21 листопад 2019, 9:47

Дівчину медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги. Пізніше стало відомо, що Анжелу Слободян медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги.