У Дніпрі пройшли випробування бойової частини ракетного комплексу "Нептун" (фото, відео)

Ракета Р-360 призначена для ураження бойових кораблів, есмінців, фрегатів, корветів, десантних, танкодесантних кораблів, що діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, і берегових цілей.

У Дніпрі пройшов один з етапів випробування вітчизняного ракетного комплексу «Нептун» - підрив бойової частини, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

Під час випробувань бойова частина ракети була підірвана на відстані від спеціального стенду півсфери з листового металу певної товщини, на якому нанесли спеціальну розмітку.Після підриву по фрагментах стенду була визначена карта попадання вражаючими елементами бойової ракети Р-360 комплексу РК-360 МЦ «Нептун», після чого розробники ракети проведуть її доопрацювання з метою покращення уражаючих властивостей.

Ракета Р-360 призначена для ураження бойових кораблів, есмінців, фрегатів, корветів, десантних, танкодесантних кораблів, що діють як самостійно, так і в складі корабельних груп і десантних загонів, і берегових цілей, в т. ч. при активній вогневій і радіоелектронній протидії супротивника.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Ціна питання - 150 тисяч доларів: В Угорщині дівчина перетворила себе на ляльку Барбі (фото)

понеділок, 13 липень 2020, 10:36

Свою першу пластичну операцію дівчина зробила у 17-років. Дівчина зізнається, що з дитинства вважала ляльку Барбі своїм ідеалом. Спочатку вона просто гралася із ляльками, а потім почала їх колекціонувати. Як стала доросла вирішили ляльки відкласти у ст...

Росію чекає криза і масштабний конфлікт: У мережу викладено пророцтво Вольфа Мессінга на 2021 рік

понеділок, 13 липень 2020, 10:25

Ім'я Вольфа Мессінга відоме всім, проте феномен його унікальних здібностей так і залишився нерозгаданим.