У генах жителів Західної Африки виявили ДНК невідомих видів людини

Відкриттям стало те, що вчені можуть знаходити сліди змішування генів Homo sapiens з тими видами, геном яких поки не вдалося розшифрувати.

Генетики з Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі змогли визначити "чужорідні" гени в ДНК сучасних людей. В рамках свого дослідження вчені Арун Дурвасула і Шрірам Санкарараман виявили генетичний матеріал, який належить невідомим науці видам людини. Про це повідомляє видання Science Advances, передають Патріоти України.

Відкриттям стало те, що вчені можуть знаходити сліди змішування генів Homo sapiens з тими видами, геном яких поки не вдалося розшифрувати. Для цього навіть немає необхідності в наявності кісток, зброї та інших матеріальних свідчень існування життя невідомих видів.
Наприклад, у сучасних жителів Західної Африки було виявлено від 2 до 19 відсотків невідомої ДНК, які існували протягом довгих тисячоліть до недавнього часу. Раніше науці були відомі генні матеріали тільки людини розумної, неандертальців і денисовців, проте тепер вчені зможуть просунутися в дослідженні інших видів людини.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...