В Інституті національної пам'яті відреагували на запит з перейменування станції метро "Дорогожичі" на "Бабин яр"

«Дорогожичі» не підпадають під обов'язкове перейменування, тому що топонім «Дорогожичі» є, власне, місцевим київським топонімом.

Думка про перейменування станції київського метро «Дорогожичі» в «Бабин Яр» висловили в Інституті національної пам'яті, передають Патріоти України з посиланням на УНН.
«Дорогожичі» не підпадають під обов'язкове перейменування, тому що топонім «Дорогожичі» є, власне, місцевим київським топонімом. Зокрема, вперше він згадується в контексті подій 10 століття. Тобто цього топоніма вже не менше 1000 років», - стверджує співробітник Інституту національної пам'яті Богдан Короленко.
Він зазначив, що підстави для перейменування відсутні, але перед винесенням остаточного рішення будуть враховані всі позиції: жителів міста, комісії з питань перейменування при міському голові Києва, керівництва Метрополітену.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Поліцейський бив головою об асфальт": На Київщині розгорівся скандал через побиття правоохоронцями адвоката (фото, відео)

субота, 4 квітень 2020, 0:35

Українські правоохоронці все частіше стають фігурантами конфліктів з цивільним населенням. У Броварах під Києвом розгорівся скандал через поведінку співробітників патрульної поліції. "По предварительной информации, 27 марта 2020 года сотрудники патруль...

Хіти тижня. "Розв'язавши війну проти ОПЕК, Путін не усвідомлює, що це не українська армія зразка 2014 року", - Рабинович

субота, 4 квітень 2020, 0:10

Російський фінансист вважає, що Росію та її президента в конфлікті з ОПЕК очікує "щось набагато серйозніше" за російсько-українську війну. "Зараз, розв'язавши війну проти Саудівської Аравії та інших членів ОПЕК, Путін, найімовірніше, не усвідомлює, про...