"В інтересах національної безпеки, оборони та економіки держави": Нову космічну обсерваторію відкрили на Київщині

Обсерваторія необхідна для спостереження за супутниками Землі.

У Київській області відкрили нову астрономічну обсерваторію для спостереження за супутниками. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Обсерваторія буде працювати «в інтересах національної безпеки, оборони та економіки держави». Крім того, була запущена в експлуатацію система «Збруч», за допомогою якої здійснюється контроль за космічними об'єктами на орбіті Землі, а також за космічним сміттям, який загрожує планеті. «На сьогодні ми вже маємо каталог з приблизно 12 тис. космічних об'єктів, за якими спостерігаємо і контролюємо», - сказав начальник центру управління та випробування космічних засобів Володимир Присяжний.

Подібних обсерваторій в Україні є кілька, проте всі вони займаються різними. Деякі отримують інформацію про конкретний призначення кожного космічного об'єкта, оперативно проводять оцінку можливої загрози. Такі обсерваторії можуть формувати цілевказівки для ударних систем високоточної зброї.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

На Волині 22-річну дівчину зґвалтувала компанія молодиків

четвер, 21 листопад 2019, 10:12

За словами дівчини, знайомий, який запросив її на святкування (відзначали повернення із заробітків), почав захищати її, але молодики побили його. Компанія хлопців побила і зґвалтувала 22-річну Людмилу із села Ветли Любешівського району. 19 листопада вв...

Стало відомо ім'я путінського найманця, який катував і стратив сирійця (фото)

четвер, 21 листопад 2019, 9:59

В інтернеті активно поширюється відео, зняте в 2017 році в Сирії, на якому, імовірно, бійці ПВК «Вагнер» катують і вбивають місцевих жителів. "Прошло два года после события и личность одного из палачей удалось узнать «Новой газете». Оказалось, что один...