У християнській церкві на півночі Ізраїлю знайшли вівтар стародавнього божества

Експерти з Ізраїлю перевели напис і сказали, що монумент є задумкою Афинеон, сина Сосіпатроса з Антіохії. Афинеон своєю будівлею висловив подяку Геліополіту за безпечну подорож.

Група археологів зробила дивовижне відкриття. Фахівцям вдалося виявити в вапнякових стінах найдавнішої християнської церкви вівтар, якому близько 1800 років. Церква розташована на території північної частини Ізраїлю. За словами експертів, вівтар був створений з базальту, він розташований на території заповідника Баниас. Це територія, яка раніше носила назву Панеас. Про це повідомляє сайт Haaretz, передають Патріоти України.

Експертам також вдалося розшифрувати слова, які були написані на вівтарі. Після розшифровки стало відомо, що дивовижна знахідка присвячується пам'яті Пана Гелиополиса, який об'єднав риси Пана і Зевса. Один з археологів заявив, що різьблення на вівтарі була створена особливим чином. Справа в тому, що людина може виявити її тільки зовні, всередині нічого такого немає, це було зроблено для того, щоб залучити якомога більше народу всередину.

Експерти з Ізраїлю перевели напис і сказали, що монумент є задумкою Афинеон, сина Сосіпатроса з Антіохії. Афинеон своєю будівлею висловив подяку Геліополіту за безпечну подорож. На даний момент відомо, що цю дивовижну споруду досліджуватимуть. В майбутньому вона навіть може бути заново відкрита для того, щоб продемонструвати її людям і зробити "зіркою туризму".


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Трійця: Легке меню до святкового столу (фото, відео)

субота, 7 червень 2025, 23:10

На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...