"У "Л/ДНР" готують ліквідацію ватажків "молодих республік", - Тимчук

Звернути все хочуть на так званих українських диверсантів, яких розшукують терористи.

Ватажки "ДНР" і "ЛНР" Леонід Пасічник та Денис Пушилін

У "Л/ДНР" планується ліквідація представників вищого керівництва "республік". Такі чутки поширюються в "МДБ Л/ДНР". Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат України ("Народний фронт") Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Звернути все хочуть на так званих українських диверсантів, яких розшукують терористи.

"У "МДБ ДНР" і "МДБ ЛНР" тривають масштабні заходи з пошуку якихось міфічних 3-х українських ДРГ, "підготовлених інструкторами США" й нібито перекинутих на території "ДНР" і "ЛНР" з метою "ліквідації вищого керівництва". Серед рядового складу в обох "МДБ" поширюються чутки про те, що ці заходи начебто проводяться з метою інформаційного прикриття планованої фізичної ліквідації представників вищого керівництва "Л/ДНР", — повідомив Тимчук.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...