Тому дві компанії об'єдналися та представили демонстраційний ролик станції Hyperloop. AltSpace та INDG розробили цілу віртуальну екскурсію по тунелю майбутнього, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
Особливості станцій Hypeloop. Відправною точкою став Амстердам. Втім, за задумом Ілона Маска, в майбутньому саме за допомогою Hypeloop можна буде дістатися в будь-яке великий місто Європи не більше ніж за кілька годин.
На кожній гілці Hypeloop вказані міста кінцевого проходження поїздів, адже в розумінні розробників швидкісний поїзд – це експрес, і їде він з точки A в точку Б без зупинок і затримок.
Дизайн потягу Hypeloop. Турнікети мало чим відрізняються від тих, до яких ми вже звикли. А ось самі поїзда виглядають дуже футуристично. Ідеальний аеродинамічний екстер'єр і комфортний інтер'єр з мінімалістичною і стильною обробкою. Всередині поїзда крісла розміщені по три в ряд. Передбачена в Hypeloop і спеціальна зона для проведення переговорів.
Окремої уваги заслуговує дах поїзда, який виконаний з прозорого матеріалу. Створюється враження, що під час руху над головами пасажирів відкрите небо.
Запропонований концепт виглядає захоплююче. Чи буде він мати щось спільне з реальністю, вирішуватиме Ілон Маск і його команда.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...