У мережі висміяли Росію через чергові погрози Україні

Заява Голови Держдуми Росії В'ячеслава Володіна про те, що Україна може втратити низку областей, викликало великий резонанс у соцмережах.

"Треба терміново укласти з РФ контракт на постачання газу. Ми ж бачимо, що це абсолютно миролюбна країна, яка не бажає нам зла", - іронічно написав у Twitter журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Інтернет-користувачі активно обговорюють нові погрози Кремля:

"... просто схоже, що без ще більш серйозної бійки миру у нас не вийде, а сам мир буде з повним припиненням будь-якої діяльності з цим непорозумінням - раша, що диктує свої забаганки..."

"Вкидання пуйловскіх тез напередодні Нормандії".

"У 14 році в Москві теж про це мріяли".

"Може все таки свой газ відобуватімемо у достатній кількості ... - мій город знаходиться над покладами".

"Угу, в 14-му анонс був 9 областей і за два дні дійти до Києва, досі Мар'їнкау х*й пройшли ... Хоча з "дружніми" Зеленськийм-Сивохою шереху накоїти можуть".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте здорові! Як відновити печінку після зловживання алкоголем

четвер, 9 липень 2020, 8:05

Три прості кроки... Відновити печінку після зловживання алкоголем можна за допомогою правильного раціону і дієти, відмови від шкідливих звичок та певною гімнастики. Медики назвали три прості кроки, які допоможуть привести печінка в норму, і не допустит...

"У мене там дужечки є...", - Шкарлет про плагіат

четвер, 9 липень 2020, 7:50

Ресурс "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях" виявив, що 27% монографії Шкарлета - це текстові запозичення у інших авторів без належних посилань на них (плагіат). В.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет відкидає звинувачення в плагіаті ...