В "Нафтогазі" розповіли, що буде з російським газом без договору про транзит

Навіть якщо Росія, яка вимагає від української сторони відмовитися від судових процесів, не підпише контракт на транзит газу через нашу територію, Україна не буде «перекривати вентиль».

Про це в інтерв'ю «Німецькій хвилі» заявив виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, передають Патріоти України.

«У нас немає такої традиції - виходити на телеекрани і говорити: "Ми перекриваємо вентиль". Немає у нас такого. Ми просто говоримо - не переживайте», - зазначив він.

За словами Вітренка, енергоносій, що надходить в Україну без контракту, закачуватиметься в підземні сховища, а після документального оформлення - спрямовуватиметься туди, куди власник з відповідними документами скаже його направити.

При цьому Юрій Вітренко зазначив, що це - офіційна позиція компанії, яка займається транспортуванням газу в рамках договору по транзиту. «Уряд не займається операційними питаннями, уряд займається формуванням політики. Воно розробляє законопроекти, парламент їх затверджує, і далі відповідно до затверджених законів повинен діяти оператор газотранспортної системи (ГТС)», - сказав він і додав, що президент не втручається в операційну діяльність компанії, і такі питання з ним не узгоджуються.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Єлизавета II ставила умову: Як весілля принца Гаррі і Меган Маркл привело до конфлікту

четвер, 2 липень 2020, 20:30

Перед весільною церемонією, Її Величність наполягала на підписанні шлюбного контракту. Колишня актриса неодноразово заявляла про те, що в королівській родині виникла змова проти неї. Перед весільною церемонією, Її Величність наполягала на підписанні шл...

Хіти тижня. Черепи 129 молодих дівчат знайдено поблизу Івано-Франківська. Всі були розстріляні радянськими окупантами при відступі перед німецькими військами

четвер, 2 липень 2020, 20:00

Всього було знайдено три могили з останками 539 осіб. Всього було знайдено три могили з останками 539 осіб. Складність проведення розкопок полягала ще і в тому, що в 1970 році, після передачі в ефірі по "Радіо Свобода", місцевий ландшафт змінили важкою...