В "Нафтогазі" розповіли, що буде з російським газом без договору про транзит

Навіть якщо Росія, яка вимагає від української сторони відмовитися від судових процесів, не підпише контракт на транзит газу через нашу територію, Україна не буде «перекривати вентиль».

Про це в інтерв'ю «Німецькій хвилі» заявив виконавчий директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко, передають Патріоти України.

«У нас немає такої традиції - виходити на телеекрани і говорити: "Ми перекриваємо вентиль". Немає у нас такого. Ми просто говоримо - не переживайте», - зазначив він.

За словами Вітренка, енергоносій, що надходить в Україну без контракту, закачуватиметься в підземні сховища, а після документального оформлення - спрямовуватиметься туди, куди власник з відповідними документами скаже його направити.

При цьому Юрій Вітренко зазначив, що це - офіційна позиція компанії, яка займається транспортуванням газу в рамках договору по транзиту. «Уряд не займається операційними питаннями, уряд займається формуванням політики. Воно розробляє законопроекти, парламент їх затверджує, і далі відповідно до затверджених законів повинен діяти оператор газотранспортної системи (ГТС)», - сказав він і додав, що президент не втручається в операційну діяльність компанії, і такі питання з ним не узгоджуються.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Батьківщина" Тимошенко відверто здивувала: Як Рада голосувала щодо продовження заборони російських соцмереж в Україні

четвер, 13 травень 2021, 19:30

Верховна Рада рекомендувала Раді національної безпеки і оборони продовжити заборону в Україні низки російських онлайн-ресурсів та соціальних мереж. На позачерговому засіданні у середу ввечері за постанову про продовження строку застосування персональни...

Незвичайний, але прибутковий бізнес: Китаєць розлучає багатих чоловіків з коханками і повертає їх дружинам

четвер, 13 травень 2021, 19:09

Спочатку він працював один, але зараз у нього є команда з восьми чоловік. 31-річний житель Китаю Сяо Шен обзавівся одним з найбільш незвичайних занять в світі: він розлучає одружених чоловіків з коханками і повертає їх назад до дружин, передають Патріо...