До цього, 9 січня 2020 року, в одеський суд надійшло клопотання від керівництва СІЗО з проханням перевести підозрюваного в одиночну камеру в зв'язку з загрозою для його життя. Суд клопотання відхилив, мотивуючи тим, що воно було недостатньо обгрунтованим.
"Наразі Тарасов знаходиться в камері із загальною масою ув'язнених. Скарг або заяв від нього не надходило", – розповіли в управлінні.
За час його перебування в СІЗО (з грудня 2019 року) побачень з родичами у нього не було. Проте наголошується, що вони не заборонені. Згідно із законодавством, можливі три зустрічі в місяць на час від одної до чотирьох годин за раз.
Також у відомстві додають, що Тарасов в СІЗО не працює. Він може це робити за власним бажанням і з дозволу суду або слідчого, однак поки до праці він не притягувався.
Тарасову інкримінують одразу 4 статті Кримінального Кодексу: замах на зґвалтування неповнолітньої, незаконне позбавлення волі, вбивство дитини і наруга над тілом загиблої. Йому загрожує довічне ув'язнення. Також прокуратура клопотала про проведення для підозрюваного комплексної психіатричної експертизи.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...