До цього, 9 січня 2020 року, в одеський суд надійшло клопотання від керівництва СІЗО з проханням перевести підозрюваного в одиночну камеру в зв'язку з загрозою для його життя. Суд клопотання відхилив, мотивуючи тим, що воно було недостатньо обгрунтованим.
"Наразі Тарасов знаходиться в камері із загальною масою ув'язнених. Скарг або заяв від нього не надходило", – розповіли в управлінні.
За час його перебування в СІЗО (з грудня 2019 року) побачень з родичами у нього не було. Проте наголошується, що вони не заборонені. Згідно із законодавством, можливі три зустрічі в місяць на час від одної до чотирьох годин за раз.
Також у відомстві додають, що Тарасов в СІЗО не працює. Він може це робити за власним бажанням і з дозволу суду або слідчого, однак поки до праці він не притягувався.
Тарасову інкримінують одразу 4 статті Кримінального Кодексу: замах на зґвалтування неповнолітньої, незаконне позбавлення волі, вбивство дитини і наруга над тілом загиблої. Йому загрожує довічне ув'язнення. Також прокуратура клопотала про проведення для підозрюваного комплексної психіатричної експертизи.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...