В одеському порту чекають на прибуття судна з Китаю: У МОЗ розповіли, чи є коронавірус у членів екіпажу

До прибуття в Україну судно CMA CGM URAL заходило в порти Єгипту, Лівану, Туреччини та Румунії, усі члени екіпажу пройшли перевірку на наявність ознак хвороби Сovid-19.

У членів екіпажу китайського контейнеровоза CMA CGM URAL, який 13 лютого прибуває в порт Одеси, немає підозри на захворювання Сovid-19, яке спричиняє коронавірусна інфекція. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров'я України, передають Патріоти України.

Зафіксовано випадки захворювання на ГРВІ. За інформацією представників компанії – власника судна, ужито відповідних заходів і здійснюють контроль за станом членів екіпажу.

"До прибуття в Україні судно здійснювало заходи до портів у Єгипті, Лівані, Туреччині та Румунії. У цих портах усі члени екіпажу судна пройшли перевірку відповідними службами на наявність у них ознак Covid-19. Жодної підозри не виявлено. Зважаючи на максимальний, 14-денний, інкубаційний період захворювання на Covid-19 та враховуючи термін 27 днів від виходу судна з порту Китаю до приходу в порт Одеса, а також на перевірки членів екіпажу судна, епідемічна ситуація на судні є благополучною", – заявили в МОЗ.

Після прибуття в Одесу всім членам екіпажу проведуть температурний скринінг і в разі підозри на хворобу їх доправлять у медичні установи. Також проведуть тест на Сovid-19, зазначили в міністерстві.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...