В окупованому Донецьку відкрили пам’ятник російському терористу "Гіві"

“Гіві” ліквідували 8 лютого 2017 року на території військової частини в окупованій Макіївці. У його кабінеті здетонував вибуховий пристрій.

В окупованому Донецьку відкрили пам’ятник командиру батальйону бойовиків “Сомалі» Михайлу Толстих на прізвисько “Гіві“, який був ліквідований у 2017 році. Про це повідомляє блогер Денис Казанський у Twitter, передають Патріоти України.

“Спасибі, що захистив Донбас від пенсій і зарплат! Як добре, що тепер доводиться жити в злиденній кримінальній дірі”- навів він слова, які повинні були сказати “вдячні” жителі Донбасу на відкритті пам’ятника.

Журналіст Станіслав Асєєв також прокоментував відкриття пам’ятника бойовику. “Ще одна яскрава ілюстрація до вільної економічної зони пана Кравчука і виборів в ОРДО: у Донецьку відкрили пам’ятник “Гіві””, – йдеться в пості Асєєва.

Журналіст зазначив, що в окупованих Донецьку, Макіївці та Харцизьку є тисячі могил окупантів, яких ненависники України вважають “полеглими героями”. При цьому тисячі родичів цих окупантів кладуть на їхні могили георгіївські стрічки. “Ціле покоління вже тих, хто України навіть не знає, гордо крокуючи повз бюсти Захарченка, “Гіві” і Мотороли з нашивками військових ліцеїв “Л/ДНР”… Думати, що війна на Донбасі – це про економіку і питання «чого хочуть люди» – не розуміти ситуацію від слова зовсім”, – підкреслив Асєєв.

Інші публікації автора

"Гуляй, Расеюшка!": Горілка, пельмені, матрьошка, борщ та інше "ісконно рускоє", що Москва прибрала до рук у інших народів

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:18

За тисячоліття свого існування Росія привласнила собі безліч речей, символів і навіть страв у інших народів. "Ни матрешка, ни самовар, ни даже водка не являются "ру***ими" изобретениями", - уверяет эксперт. ВОДКА. Так, по данным Леусенко, ныне традици...

Місяцями не втрачає товарного вигляду: В Україні вивели унікальну цибулю, яка не потребує поливу

п’ятниця, 14 травень 2021, 0:08

Сорт стійкий до шкідників і хвороб. Селекціонери з науково-дослідної станції "Маяк", що у Крутах, вивели сорт цибулі, який місяцями не втрачає товарного вигляду, передають Патріоти України з посиланням на Аgronews. Як розповіли науковці, новий сорт наз...