Про це було наголошено під час переговорів представників ДП ДГЗІФ «Укрінмаш», що входить до складу ДК «Укроборонпром», із вищим командуванням ВПС Перу, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу Концерну.
Зустріч відбулася на українському стенді у рамках VII Міжнародної виставки оборонних технологій, озброєння та запобігання стихійним лихам SITDEF-2019, що відбулася 16-19 травня 2019 року у столиці Республіки Перу – Лімі.
Під час переговорів перуанська сторона висловила готовність до стратегічної співпраці з українськими компаніями. Було зауважено, що українські підприємства історично залучені у процеси розробки, модернізації та експлуатації авіаційної техніки Республіки Перу.
Перуанська сторона зазначила, що розглядає Україну одним із правонаступників розробок, інтелектуальних прав і технологій, створених в авіаційній сфері у часи СРСР. А відтак, Україна має повне право здійснювати ремонт та модернізацію авіатехніки, що знаходиться на озброєнні ВПС Республіки Перу.
Особливий інтерес у представників ВПС Перу викликає досвід українського авіабудування, здобутий у боротьбі із російською агресією, зокрема щодо модернізації бойових і транспортних літаків. З огляду на близькість технічних і бойових характеристик техніки, яка знаходиться на озброєнні Перу і України, сторони визначили, що залучення Укроборонпрому до удосконалення парку перуанських літаків є економічно і технічно обґрунтованою пропозицією.
Мова ішла також про залучення України до процесу забезпечення оперативної придатності парку гелікоптерів Перу. Окремо представники Перу відзначили досягнення України у розробці, виробництві та застосуванні в умовах бойових дій безпілотних літальних апаратів.
Командування ВПС країни наголосило, що за 30 років використання літаків сімейства «Ан» доведено їхню максимальну пристосованість до умов високогір’я, а також тропічного й пустельного клімату. Було висловлено бажання і надалі експлуатувати їх, а відтак озвучено зацікавленість подовжити їхній ресурс та здійснити модернізацію за участі підприємств Концерну, зокрема ДП ДГЗІФ «Укрінмаш», ДП «Антонов» і ДП «Завод 410 ЦА».
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...