У ТОП-5 жінок-підприємців року за версією ООН потрапила українка

WE Empower Challenge – це перший в своєму роді глобальний бізнес-конкурс, присвячений підтримці жінок-підприємців, які просувають цілі Організації Об’єднаних Націй у галузі сталого розвитку.

Зоя Литвин

Українська бізнесвумен Зоя Литвин потрапила в рейтинг ТОП-5 жінок-підприємців 2019 року за версією ООН. Про це Литвин написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

«Танцюю від радості і ділюся приємною новиною – ООН мене тільки що внесла в ТОП-5 жінок-підприємниць року! Така у них є нагорода для жінок усього світу, які роблять його краще своєю роботою. І українська дівчина в цьому рейтингу вперше», – написала Литвин.

У вересні вона виступить на Асамблеї ООН у Нью-Йорку.

За інформацією організаторів конкурсу – Arizona State University, Зоя Литвин є співзасновником київської школи «Новопечерська», яка використовує інновації, щоб допомогти реформі освіти в Україні. «Вона реінвестує додатковий прибуток у свою громадську організацію «Освіторія». Їхні освітні проекти, включно з безкоштовною онлайн-платформою навчання та тренінгами для вчителів з неблагополучних районів, спрямовані на створення якісної та доступної освіти у всій Україні», – пишуть організатори конкурсу про діяльність Зої Литвин.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Є те, що підкуповує відразу і назавжди", – Казарін про українську столицю

субота, 4 липень 2020, 5:45

У деяких міст є свій власний образ і внутрішній монолог. В Україні є кілька міст із сильною міської ідентичністю: Львів, Одеса, Харків. У цьому ж списку – окуповані Севастополь і Донецьк. Їхні жителі, змінюючи місце проживання, все одно зберігають прив...

Хіти тижня. "Божевільна кількість хворих вільно переміщаються в просторі": Відомий лікар заявив про страхітливі масштаби коронавірусу в Україні

субота, 4 липень 2020, 3:00

За словами лікаря, ще недавно у нього не було ні одного знайомого, хто хворів би коронавірусом. Тепер він консультує 10 добре знайомих йому сімей з підтвердженим діагнозом. Відомий лікар Євген Комаровський передбачає, що в Україні щодня коронавірусом з...