У центрі української столиці помітили колону військової техніки (відео)

Це як нагадування для тих, хто не знав або забув, що у нас війна з північним сусідом...

У понеділок, 2 грудня, в центрі Києва помітили колону військової техніки. Відео зі столиці у Facebook опублікував український журналіст і телеведучий Руслан Свірін, передають Патріоти України.

«Ешелони з військовою технікою та бійцями сьогодні вранці в центрі Києва - як нагадування для тих, хто не знав або забув (спортсменів - бокс, теніс, футбол тощо серед них, на жаль, не менше ніж співачок), що у нас війна з московитами», - пише журналіст.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Будьте здорові! Як відновити печінку після зловживання алкоголем

четвер, 9 липень 2020, 8:05

Три прості кроки... Відновити печінку після зловживання алкоголем можна за допомогою правильного раціону і дієти, відмови від шкідливих звичок та певною гімнастики. Медики назвали три прості кроки, які допоможуть привести печінка в норму, і не допустит...

"У мене там дужечки є...", - Шкарлет про плагіат

четвер, 9 липень 2020, 7:50

Ресурс "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях" виявив, що 27% монографії Шкарлета - це текстові запозичення у інших авторів без належних посилань на них (плагіат). В.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет відкидає звинувачення в плагіаті ...