В Україні друкуватимуть деталі для ракет на 3D-принтері (відео)

Українське держпідприємство "Конструкторське бюро "Південне" імені М. К. Янгеля" освоює технологію з виготовлення складних за формою і структурою виробів з металевих порошків для ракетно-космічної техніки – 3D-друк металом.

Про це повідомляє прес-служба підприємства у Facebook, передають Патріоти України.

Ця технологія, як зазначили у держпідприємстві, здатна замінити класичні виробничі процеси – лиття, штампування, зварювання, фрезерування тощо.

"За допомогою селективного лазерного плавлення ми вже зараз починаємо створювати перші унікальні складнопрофільні вироби для ракетно-космічної техніки без використання механічної обробки і дорогих оснасток", - розповіли на держпідприємстві.

Процес "друку" виробів полягає в послідовному пошаровому розплавленні порошкового матеріалу за допомогою потужного лазерного випромінювання.

"Адитивні технології відкривають перед нами нові можливості, які дозволяють створювати металеві вироби з високою точністю і щільністю", - додали у держпідприємстві.

Так, серед переваг 3D-друку металом фахівці назвали:
• високу точність і повторюваність;
• механічні характеристики виробів, надрукованих на 3D-принтері, які співмірні з литтям;
• здатність вирішувати складні технологічні завдання, пов'язані з виготовленням геометрично складних виробів;
• можливість скорочувати цикл науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, забезпечуючи створення складнопрофільних деталей без використання оснастки;
• можливість зменшити масу за рахунок створення об'єктів з внутрішніми порожнинами;
• економія матеріалу при виробництві.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Харків'янин кинув коханку у квартирі помирати від тяжких травм

середа, 20 листопад 2019, 22:59

Згідно з довідкою судово-медичної експертизи, смерть жінки настала внаслідок набряку головного мозку, внутрішньо-черепного крововиливу та закритої черепно-мозкової травми. Поліцейські викрили жителя Харківської області в нанесенні смертельних травм спі...

"Брак рішучої відповіді Заходу на агресію РФ в Україні зробив її ще більш зухвалою", - Комітет британського парламенту

середа, 20 листопад 2019, 22:51

​Члени комітету британського парламенту з розвідки і безпеки заявили, що пасивність Великобританії і західних союзників у протидії втручанню РФ у політику країни і російській агресії зробила Москву ще більш зухвалою. Про це йдеться в оприлюднених днями...