"В Україні кожен третій може бути зрадником держави", - Матіос

Ексголовний військовий прокурор зазначив, що зрадники держави – це люди, які не діють ні в інтересах суспільства, ні в інтересах своєї країни.

В Україні кожен третій громадянин може бути зрадником держави. Про це розповів головний військовий прокурор України у 2014-2019 роках Анатолій Матіос, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

За його словами, при ньому було близько 15 тисяч справ щодо зрадників держави. "Зрадник держави - не має держави, який не представляє територію, на якій він живе, як свою Батьківщину. Ось де ваша Батьківщина буквально - не як держава Україна, а буквально? У мене є своє визначення. Кожна людина повинна дати собі відповідь, де його Батьківщина. Я завжди це питаю, це моє хобі", - сказав він.

Матіос зазначив, що зрадники держави - це люди, які не діють ні в інтересах суспільства, ні в інтересах своєї країни. Також він висловив думку, що такі люди зараз займають високі посади. "Це тотальні метастази, від яких можна позбутися тільки радикально - хірургічним шляхом", - додав він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дієта не допоможе: Причину ожиріння виявили в генах

четвер, 14 жовтень 2021, 23:55

Люди можуть відчувати ускладнення при схудненні, незважаючи на здоровий спосіб життя. Вчені встановили, що ген, який відповідає за контроль запалення в організмі, в той же час підвищує ризик ожиріння. Однак, як показали експерименти співробітників Унів...

З архіву ПУ. Іноді природа жартує: У мережі показали, як зараз виглядають сестри-близнючки, які народилися з різним кольором шкіри (фото)

четвер, 14 жовтень 2021, 2:00

Ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500. Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов'язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні...