В Україні може тимчасово погіршитися мобільний зв'язок: Що відомо

Мобільні оператори працюють над запровадженням зв’язку 4G по всій країні.

Українські мобільні оператори проводять підготовку до запуску мереж 4G у діапазоні 900 МГц, який відбудеться вже через кілька днів. З цією метою оператори повинні вжити певних технічних заходів, які можуть тимчасово позначитись на якості зв’язку, що відчують українці. Все через рефармінг радіочастотного спектру в діапазоні 900 МГц, який розпочали оператори Київстар, Vodafone Україна та lifecell, повідомляє Мінцифри, передають Патріоти України.

Завдяки використанню "низьких" радіочастот мобільні оператори зможуть запроваджувати зв’язок 4G по всій країні. Зокрема це стосується населених пунктів, де кількість населення від 2000 осіб, у сільській місцевості та на автошляхах, що у підсумку позитивно вплине на зв'язок.

Як проходитимуть роботи

Влітку цього року українські оператори планують здійснити обмін радіочастотами у 8 Західних областях України. Першою стане Закарпатська область – далі рефармінг поступово пошириться на Схід і до кінця 2020 року всі роботи мають бути повністю завершені.

Чому можуть виникнути проблеми зі зв'язком

Для налаштування базових станцій з GSM900 на LTE900 мобільні оператори змушені короткочасно вимикати обладнання. Щоб мінімізувати можливе зниження якості зв’язку, роботи проводитимуться вночі, коли навантаження на мережі зв’язку мобільних операторів найнижчі.

Переваги 4G

Завдяки сучасній LTE технології абоненти мають можливість користуватись мобільним інтернетом на ще вищій швидкості. Крім того інтернет-з'єднання у нових мережах більш стабільне та якісне ніж у попередніх, а після рефармінг й впровадження "низьких" частот воно пошириться на всю територію України.

Відповідно до умов нових ліцензій на використання діапазону 900 МГц, мобільні оператори зобов’язані протягом двох років охопити 4G покриттям 90% населення країни, зокрема населені пункти з населенням від 2000 осіб, сільську місцевість і транспортну інфраструктуру.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сумарна вартість досягає 35 млн фунтів стерлінгів: У мережі показали звалище автомобілів, що не продалися через коронавірус

неділя, 16 травень 2021, 1:00

На території британської авіабази скупчилися тисячі автомобілів, які не реалізовані через пандемію COVID-19. Світовий авторинок, як і інші сфери економіки, серйозно постраждав від підступної коронавирусної інфекції. У Великобританії в минулому місяці р...

З архіву ПУ. Скандальний бізнесмен з озброєними людьми взяв штурмом Укравтодор (відео)

субота, 15 травень 2021, 20:30

Потрапивши всередину, Амірханян погрожував співробітникам і розпитував, де знаходиться голова агентства. В Укравтодорі заявили, що в четвер, 14 травня, в їх офіс у Києві незаконно проникли бізнесмен Араїк Амірханян і двоє озброєних осіб, передають Патр...