В Україні можуть змінити робочі години: Що відомо

Кабмін рекомендує починати робочий день пізніше.

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, в якій порекомендував підприємствам під час карантину починати робочий день о 9:00-10:00 ранку або навіть пізніше. Такі заходи радять вжити задля обмеження скупчення людей в громадському транспорті, йдеться в постанові №500, передають Патріоти України.

Згідно з документом, держоргани та органи місцевого самоврядування, а також підприємства, установи, організації (незалежно від форми власності) повинні забезпечити на період карантину гнучкий робочий час або відправити працівників на дистанційну роботу.

Кого стосуються рекомендації починати робочий день після 10:00:

  • підприємств оптової і роздрібної торгівлі;
  • підприємств, які займаються ремонтом автотранспортних засобів і мотоциклів;
  • підприємств, що займаються поштовою та кур'єрською діяльністю;
  • підприємств, що займаються тимчасовим розміщенням та організацією харчування;
  • компаній, які провадять страхову діяльність;
  • установ освіти;
  • установ надання соціальної допомоги;
  • установ мистецтва та спорту;
  • підприємств сфери розваг і відпочинку.

Також органам місцевого самоврядування рекомендовано розробити або змінити маршрути руху громадського транспорту з урахуванням змінених графіків роботи підприємств, установ, організацій для забезпечення можливості переміщення працівників на роботу і з роботи.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...