В Україні освоїли випуск "Градів" без російських комплектуючих (фото, відео)

У липні місяці цього року було успішно проведено кваліфікаційні випробування дослідних зразків чотирьох направляючих труб артилерійської частини виробу БМ-21 «Град».

Державне підприємство «Шепетівський ремонтний завод» опанувало виготовлення повного спектра складових та компонентів для ракетної частини РСЗВ БМ-21 «Град», передають Патріоти України з посиланням на прес-службу підприємства.

Так у липні місяці цього року на одному з військових полігонів ДП «Шепетівський ремонтний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», було успішно проведено кваліфікаційні випробування дослідних зразків чотирьох направляючих труб артилерійської частини виробу БМ-21 «Град».

Нагадаємо, у 2017 році підприємство представило спеціальну частину 122 мм РСЗВ БМ-21 «Град» власного виробництва, виготовлену з українських комплектуючих. Повідомлялося, що цей комплект може встановлюватися на будь-яку платформу, не прив'язуючись до конкретного типу автомобільного шасі. Крім того, інтеграція нових цифрових технологій дозволяє здійснювати наведення на ціль безпосередньо з кабіни, забезпечує високоточну навігацію і топографічну прив'язку, а також дозволяє значно зменшити час на розгортання і згортання комплексу на позиції завдяки впровадженню автоматичних режимів роботи.

«На даному етапі підприємство завершило повний цикл освоєння та виготовлення усіх комплектуючих, що входять до складу артилерійської частини виробу БМ-21 «Град», - наголошується у повідомленні прес-служби вітчизняного підприємства.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна українська письменниця відзначає ювілей

субота, 19 вересень 2020, 12:46

Забужко – одна з небагатьох українських письменників, які живуть на гонорари від написаних книг. Найвідоміша українська письменниця, поет, публіцист, літературознавець і громадський діяч Оксана Забужко 19 вересня святкує 60-річчя, передають Патріоти Ук...

Богдан потролив появу свого наступника в ОП в ефірі у Шустера

субота, 19 вересень 2020, 12:23

Богдан виступив з колючим коментарем. Ексглава ОП в черговий раз пригадав депутата від партії "Слуга народу" Миколу Тищенка. "Я ж казав, що Тищенко там найрозумніший", - написав він.