В Україні почали масово відтворювати ліси

З початку 2019 року в Україні вже висаджено 23,8 тисячі гектарів лісу.

Після багатьох пожеж та масових вирубок дерев в Україні взялся насаджувати масово дерева. В рамках лісокультурної кампанії з початку 2019 року в Україні вже висаджено 23,8 тисячі гектарів лісу. Всього до кінця року планується висадити понад 38 тисяч гектарів, звітують у Державному агентстві лісових ресурсів України, передають Патріоти України.

"В Україні тривають роботи з відновлення лісів на місцях торішніх суцільних зрубів. За рахунок розведення лісів створено 1,3 тисячі гектарів нових насаджень", - йдеться в повідомленні.

Останнім часом в природно-заповідний фонд внесли 55 тисяч гектарів нових лісів. Зокрема, на Львівщині створили нову природоохоронну установу - національний природний парк "Бойківщина".

В рамках відтворення лісу на місці суцільної вирубки має відбутися протягом двох років. Такий період необхідний для підготовки ґрунту і впровадження інших заходів для висадки лісу або сприяння його природному поновленню. Найбільш сприятливі погодні умови для відтворення лісів - навесні і восени.

Таким чином, відтворення лісів в 2019 році відбувається, в більшості, на місцях суцільних зрубів 2018 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...