В Україні почали масово відтворювати ліси

З початку 2019 року в Україні вже висаджено 23,8 тисячі гектарів лісу.

Після багатьох пожеж та масових вирубок дерев в Україні взялся насаджувати масово дерева. В рамках лісокультурної кампанії з початку 2019 року в Україні вже висаджено 23,8 тисячі гектарів лісу. Всього до кінця року планується висадити понад 38 тисяч гектарів, звітують у Державному агентстві лісових ресурсів України, передають Патріоти України.

"В Україні тривають роботи з відновлення лісів на місцях торішніх суцільних зрубів. За рахунок розведення лісів створено 1,3 тисячі гектарів нових насаджень", - йдеться в повідомленні.

Останнім часом в природно-заповідний фонд внесли 55 тисяч гектарів нових лісів. Зокрема, на Львівщині створили нову природоохоронну установу - національний природний парк "Бойківщина".

В рамках відтворення лісу на місці суцільної вирубки має відбутися протягом двох років. Такий період необхідний для підготовки ґрунту і впровадження інших заходів для висадки лісу або сприяння його природному поновленню. Найбільш сприятливі погодні умови для відтворення лісів - навесні і восени.

Таким чином, відтворення лісів в 2019 році відбувається, в більшості, на місцях суцільних зрубів 2018 року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Такого ніхто не очікував: Бацька зробив гучну заяву про війну на Донбасі

понеділок, 23 вересень 2019, 20:00

Президент Білорусі вважає, що військовий конфлікт між Україною і Росією на Донбасі неможливо врегулювати без участі США. Від Олександра Лукашенка надійшла несподівана заява щодо російсько-української війни. Так, президент Білорусі вважає, що бойові дій...

Хіти тижня. "В чем сила, брат, сестры-скрепоносицы?": Солістка "ВіаГри" з'явилась на обкладинці глянцю без трусів

понеділок, 23 вересень 2019, 18:30

Еріка Герцег, українська співачка, учасниця гурту «ВІА Гра», прикрасила обкладинку популярного чоловічого глянцю «MAXIM Russia». Співачка постала перед шанувальниками в сексуальному вигляді, позуючи без трусів. Відвертий пост з'явився на особистій стор...