«Мода» на такий вид баштанних і фруктів прийшла до нас з азіатських країн, передають Патріоти України з посиланням на Факти.
Спочатку квадратні кавуни почали вирощувати в Японії - вже 30 років. Проте вирощують їх тільки на одному японському острові і в обмеженій кількості - 800 штук за сезон. Незвичайна форма ягоди виходить за рахунок того, що кожен кавун дозріває в пластиковому або скляному ящику, а потім дбайливо упаковується. У гривневому еквіваленті вартість японського квадратного кавуна сягає близько 4 тисяч гривень.
Отримана під Ізмаїлом партія незвичайних величезних смугастих ягід - поки тільки пробна: фермерам цікава реакція європейського ринку для можливого подальшого експорту своєї продукції. В Україні ж попит на таку продукцію досить невеликий, квадратними кавунами цікавляться хіба що ресторани і деякі торговельні мережі. Справа в тому, що «дизайнерські» кавуни коштують значно дорожче звичайних - круглих і довгастих.
На свято можна приготувати прості страви, які не вдарять по фігурі. У неділю, 23 червня, цьогоріч відзначатиметься Трійця – 50-й день після Великодня (Воскресіння Христове). Традиційно меню на Паску жирне, у ньому багато м'ясних страв, оскільки до свя...
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...