В Україні розпочався осінній призов до лав ЗСУ

На військову службу будуть призиватися чоловіки у віці від 18 до 27 років.

У четвер, 1 жовтня, в Україні почався осінній призов. Про це повідомляється в розпорядженні Кабінету міністрів України, передають Патріоти України.

На строкову службу в жовтні-грудні призвуть 13 570 юнаків.
Заступник міністра оборони Ігор Старобинський повідомив, що на військову службу будуть призиватися придатні за станом здоров'я до військової служби чоловіки у віці від 18 до 27 років, які не мають права на звільнення або відстрочку від строкової служби.
"Загальний обсяг витрат в сумі 65,2 млн гривень для проведення призову буде здійснюватися в рамках відповідних бюджетних призначень. Показник чергового призову в Збройні сили зменшений на 1,5 тисячі осіб від раніше запланованого", - сказав Старобинский.
  • в Збройні сили планують набрати - 7500 осіб;
  • до Державної спеціальної служби транспорту - 600 чоловік;
  • в Національну гвардію - 4970 осіб;
  • в Держприкордонслужбу - 500 осіб.
Термін служби призовників буде залежати від ступеня освіти:
  • які мають ступінь бакалавра або магістра, будуть служити 12 місяців;
  • юнаки без вищої освіти - 18 місяців.
Військовослужбовці, які прийшли на службу в рамках призову, не залучаються до участі в операції Об'єднаних сил на територіях Донецької та Луганської областей.

Триватиме призов до 31 грудня поточного року.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...