"В Україні ВВП зростає рекордними темпами", - економіст

Такого стрімкого зростання показник не демонстрував з 2016 року, переконує експерт.

У квітні-червні 2019 року зростання валового внутрішнього продукту в Україні прискорився майже в два рази до 4,6%, що є рекордним показником за останні майже три роки. "Приріст реального ВВП у 2-му кварталі 2019 склав 4,6% Це рекорд починаючи з 4-го кварталу 2016 року", - пише в Facebook економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць, передають Патріоти України.

Аналогічну інформацію оприлюднила 14 серпня Державна служба статистики. Уточнюється, що в першому кварталі темп зростання був нижчим - 2,5%. Таким чином, по відношенню до попереднього кварталу реальний ВВП країни в другому кварталі поточного року (з урахуванням сезонного фактора) виріс на 1,6%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Китайнаш: Про плани Путіна напасти на Піднебесну

четвер, 22 серпень 2019, 23:05

Кровожерливі російські генерали не можуть «задовольнитися» планами нападу на Україну та інші країни пострадянського простору. «Плацдармом для наступления послужат приграничные к Китаю территории Монголии, требующей от Пекина вернуть ряд спорных земель....

Посібник терористів, через якого вбили десять українських бійців, за рік може вийти на волю

четвер, 22 серпень 2019, 22:58

Бутрименка взагалі засудили за фінансування тероризму. Справа сепаратиста Миколи Бутрименка: слідчі вважають саме через нього 2014-го загинуло 10 українських спецпризначенців. Бутрименко привів до хати, де перебували українські захисники, бойовиків. І ...