"В Україні ВВП зростає рекордними темпами", - економіст

Такого стрімкого зростання показник не демонстрував з 2016 року, переконує експерт.

У квітні-червні 2019 року зростання валового внутрішнього продукту в Україні прискорився майже в два рази до 4,6%, що є рекордним показником за останні майже три роки. "Приріст реального ВВП у 2-му кварталі 2019 склав 4,6% Це рекорд починаючи з 4-го кварталу 2016 року", - пише в Facebook економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць, передають Патріоти України.

Аналогічну інформацію оприлюднила 14 серпня Державна служба статистики. Уточнюється, що в першому кварталі темп зростання був нижчим - 2,5%. Таким чином, по відношенню до попереднього кварталу реальний ВВП країни в другому кварталі поточного року (з урахуванням сезонного фактора) виріс на 1,6%.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Маляр з автосервісу: РосЗМІ ідентифікували "двійника" Зеленського, якого помітили у московському метро (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 20:29

Чоловік родом з Узбекистану, і про те, хто такий Володимир Зеленський, не мав жодного поняття. Особу чоловіка, який прославився в мережі завдяки своїй схожості з президентом України Володимиром Зеленським, змогли з'ясувати російські ЗМІ. Інтерв'ю з дві...

Проголосованого Радою замало: "ДНР" вимагає від Києва погодити закон про амністію

субота, 19 жовтень 2019, 20:17

У терористичній "ДНР" заявили, що прописана в Мінських угодах амністія для учасників подій 2014 року на Донбасі "їх не влаштовує". За словами так званої "обмудсвумен" Дар'ї Морозової, законодавство щодо зняття покарань зі злочинців з ними не було узгод...