В Україні зростають продажі електрокарів: Що до вподоби українцям

Найпопулярнішими електрокарами в Україні стали Nissan Leaf, Tesla Model S, Renault Kangoo, Renault Zoe - 28 та Jaguar I-Pace.

Продажі автомобілів з електродвигуном в Україні в січні-квітні 2019 року у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року збільшилися на 73% – до 1914 одиниць, говориться в повідомленні асоціації "Укравтопром", передають Патріоти України.

Відзначається, що у квітні українці поставили на облік 535 автомобілів, що працюють виключно на електротязі - 495 легкових і 40 комерційних авто. "Таким чином, у порівнянні з квітневим результатом минулого року попит на електромобілі в Україні зріс на 67%. При цьому практично однаково збільшилися реєстрації як легкових, так і комерційних електромобілів, на 67,2 і 66,7% відповідно", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в основному український парк електромобілів продовжує поповнюватися за рахунок імпортних вживаних авто. У квітневих реєстраціях частка імпортованих машин з пробігом становила 91%, тоді як роком раніше цей показник дорівнював 82%.

Найпопулярнішими моделями автомобілів з нульовим рівнем викидів минулого місяця були: Nissan Leaf - 251 штука (246 штук - вживаних) Tesla Model S - 49 штук (48 штук - вживаних) Renault Kangoo - 38 штук (37 штук - вживаних) Renault Zoe - 28 (26 штук - вживаних) Jaguar I-Pace - 24 штук (нові).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Кинулися з хмарочоса: Онук Примадонни з дружиною зважилися на відчайдушний крок (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 8:50

Пресняков-молодший одружився два роки тому. Молоді живуть в заміському будинку Пугачової на Істрі. Любитель екстриму Микита умовив дружину випробувати на собі атракціон зіплайн, старт якого знаходиться на хмарочосі висотою в 170 метрів. На тросах можна...

"Концертував у Польщі, Франції, Італії, Англії, Китаї, США та багатьох інших країнах": Свій останній вірш великий артист присвятив Києву

п’ятниця, 22 листопад 2019, 8:30

Київська осінь багата на культурні події. "— А родился он и вырос, как известно, в Киеве. — И с 1915 года начал выступать как автор и исполнитель собственных песен. Ему удалось создать новый жанр — песни-новеллы. Их персонажи любят, страдают, мечтают о...