В усьому винна "двоголова курка": Астролог пояснив, чому Росії загрожує розпад

Росіянам варто додати третю голову до їхнього орла на гербі, або замінити орла на іншу тайгову птицю, вважає астролог.

Герб Росії - двоголовий орел, який був затверджений 11 квітня 1857 року імператором Олександром ІІ, не є вдалим символом для держави, - заявив астролог Влад Росс, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

"Двоголовий орел - це візантійський герб і символ. "Розділяй і володарюй" - таким було головне гасло у Візантії. Як раз те, про що йдеться в цьому гаслі, відбувається у нашого сусіда: у Росії немає певного вектора при вирішенні будь-яких завдань, вона завжди дивиться в двох напрямках одночасно, причому в протилежних - Європа і Китай. Росія, не в останню чергу через такий герб, ніяк не може чітко визначитися зі своїм вектором розвитку і шляхом: чи це імперія, чи це демократична держава", - зазначив астролог.

За словами Росса, Росії не можна було робити гербом диво-птицю з двома головами. "Це - однозначно негативний імперський амбітний символ, який рано чи пізно розколе на частини. Такий символ, прийнятий за герб, абсолютно нещасливий для держави. Він обіцяє вічну подвійність, невизначеність і незрозумілість для всього іншого світу. Крім того, такий герб призводить до того, що права рука не знає, що робить ліва рука в державі. Природно, це призводить до безладу", - пояснив він.

Спосіб вирішення проблеми Росії - один: "додати" центральну голову, переконаний астролог. "Тоді її символом був би справжній дракон - триголовий дракон, який у казках завжди був сильним і страшною істотою. Але третя голова була б головною і визначальною. Вона могла б згуртувати й забезпечити монолітність державного утворення. А так, із нинішнім гербом, Росія буде тільки розгойдуватися з боку в бік - від імперського амбіційного у демократичний режим, потім назад, і так до нескінченності", - додав Росс.

Крім того, астролог вважає, що Росії взагалі не варто було робити символом орла. "Їй потрібна інша птиця - сова. У період татаро-монгольського ярма була сова Золотої орди. Ось Росії цілком відповідає такий символ: відмінний символ для країни, головуючої в "тайговому союзі". З одного боку, я, звичайно, жартую, але з іншого, якщо серйозно - сова є сильним хижим птахом, який відмінно передає суть російської влади. В Росії досі залишилося татаро-монгольське сприйняття влади, так чому ж не сова?", - резюмував Росс.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...