Вакцинація від коронавірусу: Лікар пояснила, що робити тим, у кого протипоказання до щеплень

Якщо не можна вакцинуватися з медичних причин, то хворих захистить від будь-якої хвороби імуноглобулін.

В Україні є засоби, які застосовуються для людей, що мають аутоімунні захворювання, замість вакцинації від коронавірусу. Про це в програмі Роксани Руно "Все по бєспрєдєлу" розповіла директор Інституту імунології, алергології та реабілітації, доктор медичних наук, імунолог Віра Казмірчук, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

Таким людям не можна вакцинуватися з медичних причин. Однак, якщо вони бояться коронавірусу, то їх захистить від будь-якої хвороби імуноглобулін.

"У нас в Україні є "Біофарма". Це недержавна структура. У протоколі лікування коронавірусної інфекції записано, що якщо важкий перебіг хвороби, то можна капати "Альбумін" і "Біовен". І це введено в протокол. Але ви думаєте, хтось то це робив? Ні. Чому? Не знаю", - зазначила імунолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...