Валятись цілий день за пристойні гроші: Американська компанія пропонує роботу мрії (відео)

Поки невідомо скільки осіб відгукнулися на вакансію. Подати кандидатуру до розгляду можна було до 3 травня на сайті компанії.

Американська компанія з виробництва матраців шукає працівників для тестування зручності матраців. Оплачувана практика пройде в Г'юстоні, штат Техас, передають Патріоти України з посиланням на Mattressfirm.

Робота включає в себе тестування продукту компанії під час читання, набору тексту та прийому їжі.

Компанія зацікавлена у фахівцях, які вміють редагувати короткі відео у Animoto, iMovie, Adobe Spark або Final Cut Pro.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Ректор дніпровського університету погорів на великому хабарі (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 18:47

Ректор спільно з помічником вимагали хабар у підприємця за можливість користуватись інноваційним обладнанням, що належить ВНЗ. У Дніпрі на великому хабарі попалися ректор одного з вищих навчальних закладів і його помічник. Зловмисники вимагали 150 тися...

"Не дав нажитися на дітях": Відомий спортсмен потрапив під прес чиновників

п’ятниця, 14 серпень 2020, 18:38

Відомий баскетболіст, зіткнувшись з неприпустимими діями чиновників і не бажаючи бути учасником злочинних схем, звернувся до СБУ. Але врешті його звільнили, до того ж за статтею. У м. Кременчуку Полтавської області вибухнув скандал. Повернувшись до рід...