Вантажні робовізки використовують на "Новій пошті" (відео)

Відомо, що робовізки розвивають швидкість до 0,8 м/с, а також можуть перевозити вантаж до 300 кг на собі й до 1000 кг тягнути за собою.

«Нова пошта» почала використовувати робовізки для перевезення вантажів із зони вивантаження у зону завантаження, передають Патріоти України з посиланням на ЕП.

Зазначається, що напередодні робовізки тестували на вантажному відділенні Львівського інноваційного терміналу (ЛЕО), де зазвичай сортуються відправлення вагою від 30 кг.

Відомо, що робовізки розвивають швидкість до 0,8 м/с, а також можуть перевозити вантаж до 300 кг на собі й до 1000 кг тягнути за собою.Для початку роботи робовізок навантажують, а далі на панелі управління співробітник вказує траєкторію руху і вводить комбінацію із цифр.

Для відображення різних етапів руху робот має спеціальний кольоровий датчик:

  • зелений – візок на старті і готовий до завантаження,
  • червоний – візок рухається,
  • жовтий – відбувається розвантаження.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...