Варфоломій приїде до України: Епіфаній зробив важливу заяву

Мітпополіт Епіфаній запросить вселенського патріарха Варфоломія в Україну після завершення процедури надання томосу ПЦУ.

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній

Митрополит київський і предстоятель Православної церкви в Україні Епіфаній заявив, що запросить вселенського патріарха Варфоломія відвідати Україну після отримання томосу. Про це він сказав в інтерв'ю Deutsche Welle, передають Патріоти України.
"Наскільки мені відомо, навіть після підписання відповідної угоди на Фанарі, ще до об'єднавчого собору, сам патріарх Варфоломій безпосередньо заявив, що він бажає знову, вже вдруге, відвідати православну Україну. А вже після отримання томосу з мого боку буде виражено запрошення Його Святості найближчим часом відвідати Україну", - зазначив митрополит.
Відповідаючи на питання, чи відомо, які православні церкви готові визнати Православну церкву України, митрополит Епіфаній сказав: "Перше, отримання томосу від матері-церкви Константинопольської - це вже є першим кроком у визнанні іншими помісними православними церквами".
За його словами, це є визнанням уже першої помісної православної церкви.
"З часом, після отримання, ми будемо працювати над тим, щоб інші православні церкви визнавали автокефалію і незалежність нашої помісної православної церкви. Але поки я не можу озвучити те, хто з церков це зробить. Звичайно, в першу чергу визнають церкви грецької традиції. ми віримо в це", - підкреслив митрополит.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. ДП "Антонов" повністю завершило роботу з заміщення російських комплектуючих на вітчизняні та західні аналоги

понеділок, 14 червень 2021, 4:00

Відзначається, що окрім проєктних робіт з заміщення, також підготовлено необхідну конструкторську документацію. Державне підприємство “Антонов” повністю завершило проектну роботу з заміщення комплектуючих РФ вітчизняними та західними аналогами. Про це ...

З архіву ПУ. Москва і Варшава поскандалили через "поділ" України

неділя, 13 червень 2021, 23:05

На російському телебаченні видали чергову порцію маячні про окупацію України. Старанно був обраний "корисний ідіот" і з Польщі, щоб продемонструвати, що не тільки "истинно православная" імперія бороться за "українську спадщину". В ефірі пропагандистськ...