"У нас взагалі таке цікаве законодавство: мало того, що ці автомобілі ввозяться під конкретний термін, так і користуватися цим автомобілем має право лише особа, яка його ввозила. Поліцейські, які отримали дані митниці, зможуть перевірити, чи не прострочене тимчасове ввезення авто, і чи конкретно особа-користувач авто ввезла його в Україну", - каже автоюрист Вадим Володарський.
За його словами, доступ поліції до даних митниці може принципово змінити ситуацію. "З 2010 року в нас немає такого поняття, як довіреність на керування транспортним засобом. Тобто є техпаспорт - їздиш. Тож раніше, коли поліція не мала доступу до даних митниці, правоохоронець не міг перевірити наявність правопорушення у того, хто керує автівкою. Якщо цей доступ з'явиться, то вони зможуть фіксувати це. Можуть ще виникнути питання в оформленні самих порушень", - говорить автоюрист.
У випадку, якщо у поліцейських з'явиться механізм виявлення таких порушень, підстави для побоювань у "євробляхерів" є. "Тому треба авто розмитнити. Якщо ж склали протокол щодо адміністративного правопорушення, слід дивитися на оформлення і на те, чи є підстави для оскарження в суді", - розповідає Вадим Володарський.
Як зауважує автоюрист, з ситуацією щодо "євроблях" давно треба було щось робити. Оскільки часто водії "євроблях" тікали з місця ДТП, аби уникнути покарання та відшкодування збитків. У юридичній практиці пана Вадима теж було кілька таких випадків.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...