Ватажки терористичної "ДНР" визнали спирт "стратегічно важливим продуктом"

До пари важливому продукту додали і тютюн...

«Уряд» так званої «ДНР» 18 жовтня прийняв постанову «Про затвердження переліку стратегічно важливих товарів і ресурсів для цілей статті 260 кримінального кодексу ДНР» (дана стаття визначає відповідальність за контрабанду), передають Патріоти України з посиланням на терористичні ЗМІ.

До стратегічно важливих товарів і ресурсів в недореспубліці віднесені: спирт етиловий та спиртові настоянки, тютюн та промислові замінники тютюну, дорогоцінні метали та вироби з них, годинники, чорні і кольорові метали, металобрухт, частини залізничних локомотивів, бурштин, вугілля, нафта, газ природний, хутро, лісоматеріали, м'ясо великої рогатої худоби, домашньої птиці, свинина, риба і т. д.
«Спирт етиловий, однозначно, самий стратегічно важливий товар», - їдко прокоментував «документ» блогер, який пише під ніком Necro Mancer.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Науковці з'ясували, що могло спричинити спалах вірусу-вбивці у Китаї

субота, 25 січень 2020, 4:00

Вперше захворювання зареєстрували 31 грудня 2019 року в китайському місті Ухань. "Наші аналізи показують, що новий коронавірус 2019‐nCoV з'явився в результаті генетичного поєднання коронавірусу кажанів та коронавірусу невідомого походження", – пишуть в...

Хіти тижня. "Все вернулось бумерангом, Тая": Після ефіру на каналі "Росія-1" чоловік Повалій зліг із хворобою

субота, 25 січень 2020, 3:00

Шанувальники співачки вважають, що зірці все повернулося бумерангом, адже її чоловік захворів після того, як вона на каналі "Росія-1" сміялася над коміками, що висміювали президента України. Чоловік співачки Таїсії Повалій продюсер Ігор Ліхута загримів...