Ватажки терористичної "ДНР" визнали спирт "стратегічно важливим продуктом"

До пари важливому продукту додали і тютюн...

«Уряд» так званої «ДНР» 18 жовтня прийняв постанову «Про затвердження переліку стратегічно важливих товарів і ресурсів для цілей статті 260 кримінального кодексу ДНР» (дана стаття визначає відповідальність за контрабанду), передають Патріоти України з посиланням на терористичні ЗМІ.

До стратегічно важливих товарів і ресурсів в недореспубліці віднесені: спирт етиловий та спиртові настоянки, тютюн та промислові замінники тютюну, дорогоцінні метали та вироби з них, годинники, чорні і кольорові метали, металобрухт, частини залізничних локомотивів, бурштин, вугілля, нафта, газ природний, хутро, лісоматеріали, м'ясо великої рогатої худоби, домашньої птиці, свинина, риба і т. д.
«Спирт етиловий, однозначно, самий стратегічно важливий товар», - їдко прокоментував «документ» блогер, який пише під ніком Necro Mancer.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Росії мир не потрібен: У Держдумі обмовилися про плани щодо Донбасу (відео)

середа, 20 листопад 2019, 18:47

Депутат Держдуми Росії випадково зізнався, що окупанти не мають наміру виводити терористичні угруповання з Донбасу й повертати Україні контроль над кордоном. "Який дурень виведе звідти збройні формування? Ну який? Ці люди, яких ми називаємо збройні фор...

"Там вже йде м'ясорубка в прямому сенсі цього слова", - бійці ЗСУ про ситуацію в зоні ООС (відео)

середа, 20 листопад 2019, 18:36

На ділянці розведення сил в Золотому Луганської області ситуацію можна назвати «гучною тишею», так як там як і раніше лунають вибухи. Про це йдеться в сюжеті 5 каналу, передають Патріоти України. За словами бійців ЗСУ, які несуть службу на позиціях біл...