Ватажки терористичної "ДНР" визнали спирт "стратегічно важливим продуктом"

До пари важливому продукту додали і тютюн...

«Уряд» так званої «ДНР» 18 жовтня прийняв постанову «Про затвердження переліку стратегічно важливих товарів і ресурсів для цілей статті 260 кримінального кодексу ДНР» (дана стаття визначає відповідальність за контрабанду), передають Патріоти України з посиланням на терористичні ЗМІ.

До стратегічно важливих товарів і ресурсів в недореспубліці віднесені: спирт етиловий та спиртові настоянки, тютюн та промислові замінники тютюну, дорогоцінні метали та вироби з них, годинники, чорні і кольорові метали, металобрухт, частини залізничних локомотивів, бурштин, вугілля, нафта, газ природний, хутро, лісоматеріали, м'ясо великої рогатої худоби, домашньої птиці, свинина, риба і т. д.
«Спирт етиловий, однозначно, самий стратегічно важливий товар», - їдко прокоментував «документ» блогер, який пише під ніком Necro Mancer.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Отримали зброю і бойові патрони, накази – усні": Екссиловики розповіли про події після виборів у Білорусі (відео)

понеділок, 28 вересень 2020, 18:36

Як розвивалася ситуація в лавах білоруських силовиків після початку масових антилукашенківських протестів. Білоруські силовики, які відмовилися виконувати злочинні накази проти мирних протестувальників, розповіли про події в Білорусі після виборів, пер...

Повалили на підлогу та гамселили ногами: На Росії натовп школярів побив хлопчика з інвалідністю (відео)

понеділок, 28 вересень 2020, 18:25

Хлопчик отримав численні садна та забої, а також психологічну травму. На кадрах видно, що під час зміни кілька хлопчиків знущаються зі свого однокласника: кричать на нього, смикають за руки та намагаються штовхнути ногами. У якийсь момент йому вдається...