Вбивча наука: Учитель до смерті побив школярку за неправильну відповідь

За словами рідних померлої дитини, дівчинка дуже боялася відвідувати заняття цього вчителя, так як він часто вдавався до тілесних покарань.

У Китаї вчитель математики з провінції Сичуань до смерті побив ученицю початкової школи за неправильні відповіді на питання, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

10 вересня в Китаї відзначали день вчителя. Десятирічна дівчинка прийшла до школи з квітами, щоб привітати своїх викладачів, в тому числі вчителі математики. Однак на його уроці вона не змогла відповісти на два питання. Як покарання за невірні відповіді, педагог поставив дівчинку на коліна і почав смикати школярку за вуха і бити по голові. Як розповіла сестра-близнюк дівчинки, яка навчається в тому ж класі, вона не могла піднятися під час покарання. На своє місце школярка змогла повернутися тільки за допомогою однокласників.

Через три години вчитель подзвонив бабусі дитини і попросив забрати її зі школи, оскільки та виглядала нездоровою. Коли жінка прибула в школу, вона побачила, що внучка не може говорити і відкрити очі. Дівчинку доставили в лікарню, де вона померла.

Як розповіла бабуся, дівчинка дуже боялася відвідувати заняття цього вчителя, так як він часто вдавався до тілесних покарань.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Лікує весь світ: Фахівці назвали найкориснішу українську ягоду (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 17:00

Її називають "жовтою вітамінкою" і "суперфудом". Українцям розповіли про унікальну ягоду, яка є природним антидепресантом, допомагає лікувати рани і опіки, допомагає хворому горлу, бронхам і легеням. Цей суперфуд підвищує гемоглобін у крові і навіть чи...

Хіти тижня. Бігти було пізно: Дівчина зрадила хлопцю, але сказала йому, що сидить вдома. Даремно... (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:00

Деякі користувачі мережі впевнені: це звичайна постановка. Молода дівчина спробувала обдурити хлопця, що хворіє і сидить вдома, поки в цей час гуляла з іншим, але зазнала фіаско. Весь цей час юнак стояв неподалік від коханої і на власні очі спостерігав...