Вчені виявили ще один шлях поширення коронавірусу

Вчені знайшли частинки вірусу в очах італійської пацієнтки.

Жінка, яка була першою пацієнткою з COVID-19 в Італії, мала вірусні частинки в очах ще довго після того, як інфекція зникла з її носа. Про це пише Fox News з посиланням на дослідження італійських вчених, передають Патріоти України.

23 січня 65-річна жінка вилетіла з Ухані, де виник спалах. Менш ніж через тиждень у неї почалися симптоми COVID-19, і на наступний день була госпіталізована. У пацієнтки був сухий кашель, біль у горлі, запалення слизової оболонки носа і почервоніння очей. У жінки був позитивний результат на новий коронавірус, SARS-CoV-2, і через кілька днів у неї також з'явилися лихоманка, нудота і блювота.
Медичні працівники взяли мазок з очей і виявили, що у неї в очах був генетичний матеріал коронавірусу.
"РНК SARS-CoV-2 була виявлена в очах через кілька днів після того, як вона зникла з носа», - написав дослідник в своєму звіті, опублікованому в журналі Annals of Internal Medicine 17 квітня.
"Ми виявили, що очі пацієнтів, інфікованих SARS-CoV-2, можуть містити інфекційний вірус і, отже, можуть бути потенційним джерелом інфекції, - пишуть автори. - Ці результати підкреслюють важливість заходів контролю, таких як уникнення дотику до носа, рота і очей і часте миття рук".

За словами дослідників, очі можуть бути як джерелом вірусу, так і джерелом його поширення. Науковці попереджають про те, що офтальмологи повинні бути особливо обережними під час обстеження: "Крім того, ми спостерігали, що ураження очей SARS-CoV-2 може відбуватися на ранніх етапах курсу COVID-19, що говорить про те, що заходи щодо запобігання передачі по цьому маршруту повинні бути реалізовані якомога раніше".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Існування планети з трьома сонцями підтвердили американські астрономи

неділя, 17 січень 2021, 12:23

Нові спостереження підтвердили існування екзопланети KOI-5Ab, що знаходиться в потрійний зоряній системі. Перші свідчення про неї отримали ще в 2009 році, на самому початку роботи космічної обсерваторії Kepler, проте до цих пір їх не перевіряли, переда...

Білоруського студента відправили до в'язниці за ... "насильство над ОМОНівцями"

неділя, 17 січень 2021, 12:13

22-річний хлопець відмовився визнавати свою провину в нападі на міліціонерів і заявив, що "намагався припинити їх протиправні дії по відношенню до людей, яких били, а також по відношенню до себе". "Феміда" визнала його винним у скоєнні злочинів, передб...