Експерт припускає, що позитивний результат пов'язаний з тим, що люди насправді остаточно не вилікувалися і залишалися зараженими коронавірусом.
Вчені, які займаються проблемою COVID-19, який був діагностований вже у майже півтора мільйона людей в світі, побоюються, що вірус може знаходиться глибоко в клітинах організму людини і «реактивуватись» - так вони, зокрема, намагаються пояснити факт повторного виявлення коронавіруса у людей, які вже вилікувалися, передають
Патріоти України з посиланням на Daily Mail.
В Південній Кореї позитивний результат дали тести п'ятдесяти одного пацієнта, які вилікувались від COVID-19. Корейські центри з контролю і профілактики захворювань (KCDC) заявляють, що вірус, швидше за все, «реактивований» і вважають, що він «може перебувати в стані спокою на невиявний рівнях в клітинах людини». При цьому не відомо, чи стане пацієнт з «реактивованим коронавірусом» заразним чи ні.
Втім, існує думка, що повторний позитивний результат пов'язаний з тим, що тести дають збої. Так, за словами професора інфекційних захворювань в Університеті Східної Англії Пола Хантера, звичайні тести на коронавірус можуть давати неправильний результат в 20-30% випадків. На його думку, саме так сталося з південнокорейськими пацієнтами.
Видання також пише, що японські експерти раніше були стурбовані можливими рецидивами COVID-19 - так сталося з літньою подружньою парою в префектурі Осака. Жінка працювала гідом в китайському місті Ухань. Її тест від 6 лютого показав негативний результат, а 26 лютого - позитивний, хоч ніяких симптомів захворювання протягом цього проміжку часу у неї не було.
Також журналісти цитують професора Марка Харріса - фахівця з вірусології в Університеті Лідса, який зазначив: «Повідомлення про те, що пацієнти з негативним результатом тесту згодом дали позитивний результат, явно викликають занепокоєння. Малоймовірно, що вони були б повторно заражені, очистившись від вірусу, так як вони, швидше за все, створили б імунну відповідь на вірус, який запобіг би такому повторному зараженню».
Експерт припускає, що позитивний результат пов'язаний з тим, що люди насправді остаточно не вилікувалися і залишалися зараженими коронавірусом.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...